Staszek

Staszek
staszek2000(malpa)ymail.com / zdybi(malpa)interia.eu

niedziela, 13 lutego 2011

Łuk ogniowy w zimowy dzień

Tą niedzielę spędziłem w zabagnionym lesie olchowo - jesionowym. W cieplejsze miesiące, ciężko jest tam nawet wejść, ponieważ grunt jest miękki i podmokły. Chciałem
potrenować techniki ogniowe w zimowych warunkach. Pogoda dopisała, choć momentami mroźny wiatr mocno dokuczał. Generalnie, cel zamierzony został zrealizowany.


Zdybi

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ta kamerka w twoich rękach to wspaniała rzecz. Z niecierpliwoscią czekam na nastepne filmy. W miniona sobote spędzałem czas podobnie ale filmu nie mam.
Jarek

Góral pisze...

Ja również stałem się fanem Twoich filmów, czekam na kolejne tematy i produkcje. Spróbuj coś zrobić z przejściami między scenami aby były łagodne nie takie gwałtownie ucięte. Trzymam kciuki za następne filmy.
Pozdrawiam i powodzenia.

Zdybi pisze...

Teraz mam inny program do obróbki filmów. Także z przejściami i ogólnie z jakością powinno być już lepiej. Pozdrawiam Zdybi

Anonimowy pisze...

Ciekawi mnie ile taka wyprawa trwa. Piszesz, ze zmarzles to ile byles 2-3 h czy 3 dni? Dla poczatkujacych to wazna informacja. Ja bym zastanawia l sie nad wyjsciem na mroz na wiecej niz 5h. Chyba, ze bym caly czas szedl, ale to raczej niezbyt ciekawe.

Zdybi pisze...

Nigdzie nie napisałem, że zmarzłem ;)
Generalnie, jeśli wychodzę do lasu i mam wolny cały dzień, to idę na dobrych kilka godzin. Wychodzę rano a wracam wieczorkiem. Czasem wcześniej. Jak wiesz, zimą dzień jest krótki;)
Jeśli idę na 2-3 dni to wtedy, możesz zobaczyć na filmiku trochę więcej szpeju i przygotowane schronienie. Tak to wygląda.

Anonimowy pisze...

Chciałem pogratulować pomysłu stworzenia tego bloga, temat zaczal mnie interesowac ponad rok temu, jednak do tej pory nie zdołałem wybrać się sam na dluzsza wyprawe, no ale wszystko przede mna. Z niecierpliwoscia czekam na nastepne materialy. A ponizej jezeli niemasz nic przeciwko umieszczeniu na Twojej stronie, krotki filmik z mojej nocnej wyprawy wraz z kolega.
http://www.youtube.com/watch?v=MaJ9ULcDBW4